turkey puppies logo

Pomeranian Boo Üretim ve Satış

Turkey Puppies, bir çok hizmetle beraber Pomeranian Boo Üretim ve Satış Hizmeti vermektedir. Günümüzde son derece popüler olan Pomeranian Boo köpekler sevimli yüzleri ve minyon boyutları ile bir çok kişiyi kendisine hayran bırakıyor. Spitzlerin atası olduğuna inanılan Pomeranian Boo köpekler, bekçi ve refakatçi köpeklerdir. Oldukça küçük bir vücuda sahip olmalarına rağmen düzenli olarak egzersize ihtiyaç duyan Pomeranian Boo köpekler, oldukça enerjik canlılardır.

İlk olarak Orta Avrupa’da ortaya çıkan ve çıktığı dönem kızak köpeği olarak bilinen Pomeranian Boo köpekler, Kraliçe Victoria tarafından sahiplenildikleri dönemde büyük bir popülerlik kazanmışlardır.

Sürekli hareket halinde olan Pomeranian Boo köpekler, zeki olmaları sebebi ile de dikkat çeken canlılardır. Uyanık tavırları ve cesur halleri ile dikkat çeken köpekler, havlamaya oldukça eğilimli köpek türlerinin arasında bulunur. Pomeranian fiyat aralığı ise, bu köpekler ile ilgili en sık yapılan araştırmaların arasında gelmektedir. Pomeranian fiyat konusunda bilgi almak için bizlere iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilir ve sevimli dostlarımızı görmek için yavrularımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pomeranian Boo Üretim ve Satış Fiyatları

Neşeli hareketleri ve sahiplerine olan sadakatleri ile dikkat çeken Pomeranian Boo’ların üretimi köpek çiftliği gibi tamamen steril ve bu işlem için uygun bir alanda yapılmalıdır. Sağlıklı olmaları, üretim esansında dikkat edilmesi gereken faktörler ile direkt etkilidir.

İri köpeklere bile sert davranışlarda bulunma cesareti göstermekten çekinmeyen Pomeranian Boo köpekler ile ilgili yapılan araştırmaların başında ise boo köpek fiyatları gelmektedir. Sahiplerine enerji veren bu köpeklerin fiyatları hakkında ise net bir bilgi vermek imkansızdır. Bu durumda, Pomeranian Boo köpeklerin fiyatlarını değiştiren pek çok etken olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Pomeranian köpek fiyatları belirlenirken dikkat edilen faktörlerden ilki köpeğin fiziksel ve karakteristik özellikleridir. Bunun yanı sıra sahiplenilen köpeklerin sağlık durumları da, fiyatları etkileyen faktörlerin arasında yer almaktadır.

Pomeranian Boo köpekleri sahiplenmek isteyen pek çok kişi İstanbul köpek çiftliği hakkında araştırma yapmaktadır. Fakat bu araştırmadan önce, Pomeranian Boo köpeklerin davranışları hakkında bilgi sahibi olmak çok daha mantıklı olacaktır.

Pomeranian İstanbul Köpek Çiftliği araması yapıyorsanız Turkey Puppies sizin için doğru adres olacaktır. Turkey Puppies, alan bakımı ve damızlık sayısı ile Türkiye’nin en büyük Pomeranian üretim çiftliği olarak Pomeranian Boo Üretim ve Satış Hizmeti vermektedir. Sizde bir Pomeranian Boo sahiplenmek ve Pomeranian Boo fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pomeranian Boo Köpekler Nasıl Davranır?

Pek çok kişi yavru köpek sahiplenmenin hayalini kursa da, köpeklerin davranışları hakkında herhangi bir bilgiye sahip değildir. Yavru köpekler arasında bulunan Pomeranian Boo köpekler ile bir hayatı paylaşmak isteyenlerin ise, davranışlarını bilmeleri gerekir.

Pomeranian köpeklerin en bilindik davranışları oldukça başarılı şekilde gerçekleşen alan savunmasıdır. Bunun yanı sıra zeki bir cins olan köpekler, sahiplerini korumak için büyük bir çaba sarf etmektedir.  

Çeşitli özellikleri ile dikkat çeken ve pek çok kişinin büyük bir sempati beslediği Pomeranian Boo fiyat aralığı ise hayvanların fiziksel özellikleri, görüntüsü ve sağlık durumu gibi pek çok etken dolayısıyla değişkenlik göstermektedir.

Pomeranian Boo Karakteristik Özellikleri

Küçük köpek cinsleri arasında bulunan Pomeranian Boo köpekler, oldukça minik bir vücut yapısına sahiptir. Bunun haricinde özelliklerini listelemek gerekirse;

 • Şımarık ve eğlenceli,
 • Arkadaş canlısı ve sahiplerine karşı oldukça sadık,
 • Küçük vücuduna rağmen kendinden büyük cinsler ile münakaşaya girmekten korkmayan ve çekinmeyen,
 • Uyarı almaya müsait ve olası bir tehlikede sahiplerini korumak için savaşmaktan korkmayan,
 • Havlamaya ve yüksek sesler çıkarmaya eğilimli oldukları söylenebilir.

Oldukça ufak bir ırk olmasına rağmen, egzersize yüksek seviyede ihtiyaç duyarlar. Sağlıklı ve uzun bir hayat yaşayabilmeleri için, sık sık egzersiz yapmaları, düzenli ve sağlıklı bir hayat sürmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra günlük olarak dışarı çıkmayan ve enerjilerini atmalarına izin verilmeyen Pomeranian Boo köpekler, bu gibi durumlarda daha çok havlar.

Küçük köpek cinsleri arasında bulunan Pomeranian Boo köpekler hakkında bilinmesi gereken en önemli özellik, iyi bir hayat sürebilmesi ve sahibine yeteri kadar sadık olabilmesi için, küçük yaşlardan itibaren eğitim verilmesi gerektiğidir.

Pomeranian Boo Fiziksel Özellikleri

Geçmiş yıllarda saray halkının yanlarında gezdirmeleri ile popüler olan süs köpekleri, günümüzde hala oldukça popüler köpek türleri arasında gelmektedir. Süs köpeği denildiğinde ise akla ilk gelen cinsler arasında Pomeranian Boo köpekler olmaktadır. Karakteristik özellikleri ile olduğu kadar, fiziksel özellikleri ile de dikkat çeken Pomeranian Boo köpekler,

 • Çift kat tüy ile kaplı bir posta,
 • Buruşuk ve oldukça ufak bir buruna,
 • Kısa ve düzgün bacaklara,
 • Dik ve yuvarlak kulaklara,
 • Kurnaz bir yüz ifadesine,
 • Arkaya doğru ve yukarı görünen bir kuyruğa,
 • Kare ve kabarık tüylü bir vücuda,
 • Yuvarlık bir baş kısmına ve kalın postlu bir boyun bölgesine sahiptir.

Pomeranian Boo köpekler geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Siyah, beyaz, samur ya da karışık renklerde olabilecek olan köpekler, en yaygın olarak altın sarısına yakın bir kahve rengine sahip olmaktadır.

Çok enerjik olan köpek türleri arasında bulunan Pomeranian Boo’lar, sağlıklı ve düzenli bir yaşam ile 16 yıla kadar yaşayabilir. Ortalama yaşam sürelerinin ise 12 ila 16 yıl arasında değişkenlik gösterdiği bilinmektedir. Düşük bir horlama eğilimine sahip olsalar da, havlama eğilimleri oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra pek çok köpekten farklı olarak, çoğu Pomeranian Boo’nun dışarıda ya da ev içerisinde herhangi bir kazma eğilimi gösterdiğine şahit olmak oldukça zordur.

Neşeli ve arkadaş canlısı olması sebebi ile tercih edilen ve ömürlük bir dost olmak için harika bir tercih olan Pomeranian Boo köpekler ile hayat çok daha eğlenceli bir hale gelebilir. 1 ila 3 kg arasında değişen aralıkları ve 25 ila 28 cm arasında değişen boyları ile, oldukça minik bir ırk olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır.